Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Tables / Coffee table 9614022



*

nr 961 4022


COFFEE TABLE

Teak, length: 126 cm, width: 57 cm, height: 53 cm,


Teak, längd: 126 cm, djup: 57 cm, höjd: 53 cm


Estimate:

1000

Sold:

SEK 1400

Auction date:

Monday May 11 2015
at 18:11:20


  • Bid history
Time Bidder Bid
2/5 13:50:29 1      1.000 kr
4/5 18:09:22 2      800 kr
4/5 18:09:22 1      900 kr (Robot)
4/5 18:09:40 2      1.000 kr
4/5 18:09:40 1      1.000 kr (Robot)
4/5 18:10:26 2      1.100 kr
9/5 22:28:27 3      1.300 kr
11/5 18:00:14 4      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Thema-auction
  • May 11

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler trä
  • 6769 BENCH
    Torbjørn Afdal, "Krobo", Bruksbo, Mellemstrand, No..//
    Present: SEK 3000

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 19:50
  • 6044 Barbord
    "Venus", Johanson Design, Markaryd, kromad pelarfo..//
    Present: SEK 300

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 20:45
  • 6703 Brevklämma
    i form av en anka, England, London,
    Present: SEK 600

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:17
  • 6615 TEA TABLE
    19th century, stained birch. Diameter: 83 cm, heig..//
    Present: SEK 500

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 19:58
  • 6073 LAMP TABLE
    butlers tray table. Diameter: 65 cm, height: 47 cm,
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 20:05
  • 6633 LAMP TABLE
    one pair, pine wood, märkta KJW. Length: 54 cm, wi..//
    Present: SEK 200

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:04




Ladda ner broschyr